O firmie Jewel Company


 

Od zawsze włoska biżuteria to synonim elegancji, piękna, radości z życia i sensu marzeń.

Wyrafinowanie i zachwyt jest tym, co oferuje firma Jewel Company z główną siedzibą w Arezzo, sercu Toskanii, w którym to urodził sie i przez 14 lat zdobywał doświadczenie w branży złotniczej właściciel - Alberto Coradeschi.

Już od czasów Etrusków (VIII w.p.n.e.) w Arezzo - mieście złotników używano metali szlachetnych do wytwarzania wyrobów. Po dziś dzień Arezzo jest największym zagłebiem producentów biżuterii na skalę światową.

W 2010 roku firma Jewel Company otworzyła siedzibę firmy również w Polsce, dzięki czemu jest w stanie być w bliskim i stałym kontakcie ze swoimi klientami, umożliwiając szybki dostęp do oferowanej biżuterii srebrnej, wychodząc tym samym na przeciw pojedynczym sklepom, sieciom i hurtowniom, które chciałyby się dynamicznie rozwijać wraz z nami.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo zróżnicowane wzory biżuterii srebrnej:

  • z kamieniami (Swarovski, Cyrkonie, Onyksy, Agat) lub samo srebro,
  • bogaty asortyment wzorów (od klasycznych, ponadczasowych do bardziej fantazyjnych, nowoczesnych).

Wszystko to aby każdego usatysfakcjonować. Od 2009 roku mamy już ponad 100 odbiorców, którzy przekonali się do wyrobów Jewel Company.

Naszym atutem jest kompleksowa obsługa, od cechowania w polskim urzędzie probierczym po zapewnienie opakowań i stojaków do ekspozycji naszych wyrobów w witrynie.

Tym sposobem dajemy gwarancję na wyróżnienie się spośród konkurencji i wzrost sprzedaży bez dodatkowych kosztów ze strony naszych klientów.